Kvalitásos XIX. és XX. századi festmények, Purchase and sale of high quality. Zsolnay és Gorka Géza kerámiák - PDF Ingyenes letöltés
Zsolnay amfora váza udvarlási jelenettel. XIX. sz. vége. Kézzel festett, jelzett (máz alatti kék családi pecsét, benyomott Zsolnay Pécs) sérülésekkel. 32,5 cm